Karpatské námestie-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Neriešený
meno
Jochanán 27. decembra 2019

Vozidlo s defektom je dlhodobo odstavené na chodníku, bráni chodcom v pohybe zvlášť mamičkám s kočíkmi. Majiteľka vozidla nemá na Karpatskom námestí trvalý pobyt.

27. december 2019

Ivan Púpava

Nemá mestská polícia oprávnenie na odtiahnutie vozidla, ktoré tvorí prekážku v cestnej premávke? Alebo oprávnenie na založenie "papučky" ? To, že nemá majiteľka trvalý pobyt na Karpatskom námestí - nie je problém !
13. január 2020

Jochanán

Nuž teda mamičky s kočíkmi musia a budú chodiť po tráve, kvôli pani majiteľke vraku!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania