Ondrejská-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ján 27. decembra 2019

Križovatka Žitná Ondrejská za semaforom výtlk v ľavom jazdnom pruhu smerom do Rače

30. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom
24. január 2020

Martin Uváček

Výtlk na priechode bol opravený.
24. január 2020

Ján

Suhlasim vytlk bol opraveny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania