Mamateyova - opustený stánok

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Aký účel bude naďalej spĺňať tento stánok po opustení tej trafiky čo v ňom bola? ďakujem za info.

01. január 2020

Floralys

dalsich 6 rokov bude spatit okolie ako aj telefonne budky
07. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
12. máj 2020

Martin Uváček

Podnet stále neriešený. Opustený stánok stále špatí okolie.
14. august 2020

Palo Palfy

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
18. august 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
30. september 2020

Peter Oravec

Opustená búda na Mamateyovej. Prosím o odstránenie.
11. marec 2021

Point

Toto sa za dva roky nedá vyriešiť ?? To nemyslite vážne !!!!
11. marec 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
13. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
19. júl 2021

emem

Nakoľko je evidentné , že samospráva "dohľadáva" tak ako stánok v Ovsišti, prepošlem tento "hnus" aj inou cestou.....

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania