Uhrova-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Ján Kret,MUDr. 29. decembra 2019

Dobrý deň.
Prosím Vás, chcem upozorniť na zničený a tým aj znečistený chodník na Uhrovej ulici neďaleko detského ihriska.

28. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania