Majerská-vertikálna značka-nesprávna

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Daniel Rašlík 30. decembra 2019

Na cyklosmerovníku " Vrakuňa za hrádzou" sú uvedené nesprávne smerové šipky ( Vrakuňa , Tomášov).

07. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, sme radi, že vám záleží na našej mestskej časti. O riešení podnetu vás budeme informovať. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
01. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ohľadne predmetného podnetu sme kontaktovali organizáciu STaRZ, z ktorej nám bola poskytnutá odpoveď, že cykloturistické značenie nerealizovala ich organizácia,

ale značenie objednal a realizoval Bratislavský samosprávny kraj (BSK). MČ oboznámila pracovníkov z BSK, a požiadala ich o zjednanie nápravy.


S prianím pekného dňa


Mgr. Rastislava Mihóková

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
01. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Vrakuňa
01. február 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Bratislavský samosprávny kraj
01. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.