Popolná-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Upchatá kanalizačná vpusť na Popolnej ulici. Potrebné vyčistiť.

01. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
01. január 2020

Floralys

tam neni len upchata kanalizacia ale aj rozbita cesta, chybajuci obrubnik, zniceny chodnik a podla mna urcite v okoli aj zniceny travnik 🤷‍♂️ ake krasne casti ma ta nasa bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.