M. Schneidera Trnavského-stĺpik-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Neriešený

napriek dopravnej znacke zakaz vjazdu tam denno denne jazdia tie iste osobné auta, po chodniku sa tam pohybuje množstvo deti , predsa je to chodnik a nie cesta.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania