Studená-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Hendrich Urban 08. januára 2020

Dlhodobo neriešené prepadávanie cesty na konci zastávky MHD na Studenej ulici pri nákupnom centre Zlaté piesky. Cesta nie je deravá, ale pri rýchlosti 50km/h je možné si rozbiť nápravu auta.
Žiadam označiť problém značkou a riešiť.

08. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. august 2020

Ivan Šrank

Studená-cesta-výtlk

Zdravím. Už dlhšiu dobu prepadavajuci sa úsek,vodiči ktorí to nepoznajú majú problém. Ďakujem
24. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
25. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, že tento podnet ostal nepovšimnutý a bez odpovede zodpovedného oddelenia. Opätovne sme o ňom upovedomili Oddelenie správy komunikácií. O stanovisku Vás budeme informovať.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.