Alstrova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Ivica Stránska 07. januára 2020

Dlhodobo odstavené nepojazdné auto bez ŠPZ a s neplatnou STK/EK. Len par metrov od iného vraku stojaceho cez ulicu. Dnes dávala mestská polícia papuču autu parkujucemu hneď vedľa a tento vrak bez ŠPZ a ani ten oproti si nevšímali.

08. január 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Oba vraky riadne evidujeme s tým, že dňa 17.12.2019 sme vyzvali Krajský dopravný inšpektorát, aby nám zaslal kontaktné údaje na majiteľov oboch vozidiel. V tom čase mali totiž obe aspoň jednu ŠPZtku. Zároveň sme v rovnaký deň vyzvali Okresný úrad, aby nás informoval o výsledku preverenia technického stavu oboch vozidiel.

Hneď ako dostaneme odpovede na obe žiadosti vylepíme na vozidlo výzvu na jej odstránenie.

Vzhľadom na administratívne úkony predpokladáme odstránenie oboch vrakov na prelome marca a apríla tohto roku.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania