Stupavská-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Vyblednutá a konármi zarastená značka STOP na začiatku Stupavskej ulice. Bolo by vhodné konáre ostrihať a značku vymeniť za aktuálny model.

08. január 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Ihličnan orežeme tak, aby bola značka viditeľná.

V prípade, že ju bude potrebné vymeniť jej výmenu zabezpečíme po podpise zmluvy s dodávateľom dopravného značenia.

Orez zabezpečíme ešte tento týždeň.
Prípadnú výmenu značky do konca februára.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
08. január 2020

Martin U

Išlo mi najmä o ten orez, nech je značku vidno aj väčšej vzdialenosti ako je na fotke.
31. január 2020

Martin U

Konáre boli orezané a značka už je viditeľná.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania