Klenová-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Neriešený
meno
Andrej 10. januára 2020

parkovanie na novej krizovej ceste a jazda v lese ...stara klenova a vyssie - chaos v jazdeni, bez povolenia aj za zakazovou znackou (iba pre vozidla s povolenim)...

08. júl 2020

Michal

bývalé záhradné domčeky zmenené na vily ktorých majitelia si z priľahlého lesa urobili parkovacie miesta pre seba ale aj návštevy, auta stoja na nespevnenej ploche priamo medzi stromami...
12. september 2020

🌳

Tá dodávka tam parkuje hádam non-stop. Pod ňou zas viacero osobných áut, ale tie tam aspoň nie sú neustále. Každopádne, pozemok patrí magistrátu a pochybujem, že za zabratie (lesného!) priestranstva aspoň platia daň.
20. september 2020

Michal

určite nie, pokiaľ sa jedná o nespevnenu plochu žiadne auto tam parkovať nesmie, taktiež je otázne ako sa tam dostal, pokiaľ viem z oboch strán sú zákazy vjazdu plus lesná cesta, zavolajte mestskú políciu...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania