Kalinčiakova-stavby a budovy-opustená budova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Martin 10. januára 2020

Vedľa parku Jama na Kalinčiakovej ulici je opustená ,chátrajúca budova. Kedy sa s ňou bude niečo robiť?

16. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
23. február 2020

Lukas Bordak

Zdravim, Do budovy sa dostali vandali a rozbili vchod. Pre pokoj v nasej stvrti by pomohlo zadebnit ten vchod. Dakujem Bordak
06. máj 2020

Kristian

Tusim, ze otvorili aj byvalu budovu SCZ...
19. december 2020

Lukas Bordak

Znova je vylomeny vchod do budovy, su v nej vandali...treba tqm dat mrezu Dakujem Bordak

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania