Dvořákovo nábrežie-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Peter Oravec 09. januára 2020

Na Dvořákovom nábreží medzi Mostom SNP a Riverparkom nesvieti min. 6 lámp. Prosím o opravu a údržbu.

30. september 2020

Juraj Novotný

Dvořákovo nábrežie-osvetlenie-nefunkčné

30. september 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

aktualizovaný podnet bol preposlaný spoločnosti Siemens.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
07. október 2020

Jakub Kastler

Dvořákovo nábrežie-osvetlenie-nefunkčné

Svetlá na nábreží niekedy nesvietia vôbec (v noci) a naopak, niekedy svietia cez deň (fotené o 14tej).
12. november 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Lampy v noci viac-menej všetky svietia, takže za mňa vyriešené. Nateraz.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania