Stavby a budovy-neohlásené stavebné úpravy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Neriešený
meno
Andrej 09. januára 2020

Rad by som sa opytal, kto dovolil tuto stavbu? Zastavanost na tomto pozemku je neumerna, dovolim si povedat 90%!!! Ako je to mozne? Ked riesil moj brat stavbu rodinneho domu, tak ste ho prehanali ako zdutu kozu, aby dodrzal zastavanost a zelen. Tu je to zrazu mozne?

10. január 2020

Andrej

asi maju zelene strechy
24. január 2020

Andrej

klasika nerieseny, pan starosta asi dostal napapat.....tak sa neriesi
07. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
MČ Bratislava - Záhorská Bystrica vydala stanovisko k projektovej dokumentácií k uvedenej stavbe na základe splnenia regulatívov UPN- Z Krče s podmienkou zatrávňovacej dlažby na ploche parkovacích stojísk. Nakoľko táto podmienka nebola splnená stavebný úrad bude daný stav riešiť.

referát výstavby a dopravy
Ing. Jana Liďáková
12. február 2020

Odkaz Odkazprestarostu.sk

Ďakujeme samospráve za odpoveď. Ak nám dáte vedieť o akejkoľvek zmene v stave riešenia tohto podnetu, budú tak informovaní obyvatelia Záhorskej Bystrice, ktorý tento podnet sledujú a zároveň po vyriešení budeme môcť tento podnet zaradiť medzi vyriešené. V tejto chvíli sme jeho status zmenili z "Neriešený" na "V riešení". Matúš Švirloch, admin.
06. máj 2020

Andrej

Dobry den, presli nam 3 mesiace a nic sa neudialo. Kazdy si pohladkal brusko, ved to prehrmelo a veselo sa tam stahuje kebab. Dlazba zostala, zastavanost 90% zostala, psi stekaju a karavana ide dalej. VYSLEDKY ROZHODUJU!
11. máj 2020

Andrej

Zmrzlina otvorena!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania