Mlynské Nivy-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Andrej 13. januára 2020

Odpad v rohu velkeho parkoviska na Mlynskych nivach.

13. január 2020

Ružinov - Prievoz

O tejto skládke som informoval magistrát 14.12. a aj teraz 9.1. ešte zjavne sviatkuju.
13. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
05. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie životného prostredia uvedenú lokalitu s nezákonne uloženým odpadom preverí a vyčistenie zahrnie ho harmonogramu prác.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. február 2020

Ružinov - Prievoz

Malá kopa pýta viac...
10. február 2020

Milan Solár

Čierna skládka v rohu parkoviska na ulici Mlynské nivy pri sídle Metrostavu sa rozrastá...
22. február 2020

Michal

myslím že sa jedná o ten istý prípad čo sa tu rieši...
22. február 2020

Ružinov - Prievoz

Stále nič bez riešenia so strany magistrátu.
26. február 2020

Michal

trošku kriminálistiky a info o majiteľoch týchto vecí..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania