Bodvianska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 10. januára 2020

Dobrý deň,
Pri MŠ Bodvianska sa nachádza skládka.v podobe kartón krabíc, sklenených fliaš a iného odpadu prosím o vyčistenie priestoru okolo škôlky.
Ďakujem za skoré riešenie.

13. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, informovali sme zodpovedného pracovníka verejnoprospešných služieb,
v priebehu dnešného/zajtrajšieho dňa bude vykonané vyčistenie priestoru.
Sme radi, že Vám záleží na poriadku v našej mestskej časti.

S prianím pekného dňa
Kto? verejnoprospešné služby
Kedy? v priebehu dvoch dní

Mgr. Rastislava Mihóková
Referát životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
14. január 2020

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň, dnes bolo odpratane. Ďakujem vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania