Šancová-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý

Na tomto mieste sa zrejme nevykonava odvoz separovaneho odpadu pravidelne (sklo a plasty) Aktualne to takto vyzera este od Silvestra, napriek opakovanemu nahlasovaniu cez linku OLO. Zvon na sklo zaroven nema oznacenie s evidencnym cislom, teda je tazsie nahlasit nevynesenie nadoby.

13. január 2020

Dodo dodke@aleboco.sk

Je to vybavene. Mozete uzatvorit.
17. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet sme preverili a následne požiadali spoločnosť OLO o vyriešenie.
Miesto je vyčistené ( viď foto v prílohe ). Podnet je vyriešený.

Kancelária starostu
06. február 2020

Dodo dodke@aleboco.sk

Situacia po mesiaci. Nadoba opat plna, obyvatelia chcu separovat, pracovnici OLO chodia vynasat ostatne nadoby 2 x do mesiaca, ale tato je specificka, tu si nevsimaju. Podla info centra OLO zvonove zberne nadoby na sklo nemaju presny harmonogram, nemaju evidenciu, nevedia kedy bola nadoba naposledy vynesena a ani kedy bude vynesena najblizsie, ale podla pokynov sa tak ma diat jeden krat mesacne...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania