Trenčianska-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Zdravim, v smere z Gemerskej ulice na Trenciansku je dlhodobo problem vyhladu pri vyjazde. Na Trencianskej ulici je sice vodorovne znacenie upravujuce parkovanie v krizovatke, no vyhlad je napriek tomu mininalny. Sama som bola svedkom niekolkych kolizii, pri ktorych musela zasiahnut aj rychla zdravotna pomoc.

14. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
14. jún 2020

Andrej Morávek

nebezpečná križovatka, vodič musí vojsť na hlavnú cestu aby sa uistil, že neprichádza vozidlo z ľava.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.