505-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Na ceste z Devinskej Novej Vsi do Záhorskej Bystrice od kruhového objazdu z ulice Jána Jonáša.

13. január 2020

Katarína

505-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Na ceste z Devinskej Novej Vsi do Záhorskej Bystrice od kruhového objazdu z ulice Jána Jonáša.
15. január 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za informáciu.
Čierna skládka v k. ú. Devínska Nová Ves bola dnes 15.1.2020 pracovníkmi DENOVY zlikvidovaná.

Katarína Macáková
odd. výstavby, dopravy a ŽP
Miestny úrad BA-DNV
16. január 2020

Silvia Vilhanová

Ďakujeme.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania