Mlynské Nivy-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Duplicitná hlavná cesta

16. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

prenosná značka na podstavci patrí staviteľovi. Po dokončení prestavby ulice Mlynské nivy bude odstránená a ostane len tá na stĺpe svetelnej signalizácie. Podnet považujeme za uzavretý.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

radi by sme k podnetu doplnili stanovisko Oddelenia správy komunikácií:

Uvedené dočasné dopravné značenie je v poriadku, je schválené Dopravnou komisiou a je v projekte ako DZZ. Ide o rekonštrukciu križovatky a výstavbu Mlynských Nív. Na uvedenej križovatke je už osadené trvalé dopravné značenie, ktoré nie je skolaudované a tak naďalej platí dočasné dopravné značenie, ktoré je tam osadené.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania