Rybné námestie-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter Oravec 15. januára 2020

Všetky orientačné smerovky na Rybnom námestí ukazujú opačným smerom. Prosím o riešenie.

21. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
smerovníky nie sú v majetku Starého Mesta, podnet preposielame kolegom z magistrátu.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
23. január 2020

Peter Oravec

A kolegovia z magistrátu zase napíšu, že Rybné námestie je v správe Starého mesta. Kocúrkovo.
Ako táto orientačná tabuľa, ktorá už šesť rokov ukazuje smer Prezidentský palác opačným smerom, a nikoho z magistrátu ani mestskej časti to šesť rokov absolútne netrápi.
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/10424/orientacne-tabule-pri-moste-snp
27. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. Podnet preveríme a pokiaľ to bude v možnostiach magistrátu, zabezpečíme nápravu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

natočenie informačných smerníkov bolo napravené.

Oddelenie mestskej mobility
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. január 2020

Peter Oravec

Prečo to neurobíte aj tu?
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/10424/orientacne-tabule-pri-moste-snp
Prosím o preposlanie samospráve.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania