Strelkova-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Po cca 25 rokoch by sa mohli odburiniť okraje chodníka vedúceho zo zastávky Hybešova smerom k Strelkovej ulici v Rači.

17. január 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Zabezpečíme mechanické očistenie chodníka pracovníkmi Strediska čistoty.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
24. január 2020

Martin U

Kraje chodníka už boli vyčistené. Hneď to vyzerá lepšie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania