Lietavská - neporiadok a odpadky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Tunde 19. januára 2020

20. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
27. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyhrabávanie lístia začal Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka v novembri 2019. Vzhľadom na rozsiahle územie Petržalky a množstvo plôch verejnej zelene, bude vyhrabávanie lístia a čistenie chodníkov a komunikácií v správe mestskej časti prebiehať priebežne aj v roku 2020. Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka sme požiadali o údržbu pozemkov s parcelným č. 2191
a 2192 vo vnútrobloku na ulici Lietavská č. 9-15 a Vyšehradská č. 1-9.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
27. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
sanáciu odpadu zabezpečil Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka.
28. január 2020

Tunde

Dobrý deň. Lístie je to najmenej... Mohli by ste prosím odstrániť tú rozbitú toaletu, resp. všetky jej časti?
Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania