Ondreja Štefanka-odstavené vozidlá-s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Nebezpečné poškodené vozidlo. Prosim o riešenie

22. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
21. február 2020

Jozef

Auto bolo včera odstránené. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania