Odborárska-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Novomestan 21. januára 2020

Dobrý deň. Pred časom som sa zúčastnil na proteste z iniciatívy našich poslancov a starostu ohľadom zlého parkovania v našej zóne (developer sa chcel vyzuť z vybudovania parkovacích miest). Avšak aj naši zástupcovia - politici, či úradníci sa chcú vyzuť zo zodpovedných riešení tejto NEBEZPEČNEJ ULICE! Pozrite alebo zažite situáciu na vlastnej koži. Bod 1 - funkčný (zvýšený) retardér s priechodom pre chodcov do obytnej zóny. Momentálne tam je takáto značka ale nikto to nedodržuje - sú tam pretekári!!! Čakáme na nešťastie??? Nedá sa zaparkovať alebo vyparkovať-parkovisko (Bod 2). Šoféri robia vo veľkej rýchlosti na tomto úseku nebezpečné myšičky. V Bode 2 chýba vodorovné dopravné značenie, bojujeme za parkovacie miesta a parkuje sa tam ako u...To máju páni poslanci problém namaľovať pásy?

22. január 2020

Novomestan

Vsetkych poslancov vidno pred volbami ako maluju zabradlia a ine voloviny... a potom ked su vo funkcii tak je velke ticho... Aspon viem koho volit nebudem, Kusy a spol. u mna skoncili...
28. január 2020

Novomestan

Tak novinka, v pondelok tam "soferik" napalil do 5ich stojacich aut .... Preco, lebo tam nie je retarder, psychologicka bariera aby aby sofer spozornel. Siva znacka tam naozaj nestaci... Verim ze aj zelene hlavy si uz daju konecne povedat, ci cakame ked niekto skonci na JISke??

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania