Viedenská cesta - stará časť - chýbajúci chodník

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

prechod pre chodcov ktorý na druhej strane nemá žiaden chodník, vedie do priekopy

23. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania