Bodvianska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Viktor 20. januára 2020

Dobrý deň,

prosím Vás o odstránenie odpadu na Bodvianskej ulici.

S pozdravom,
Viktor

21. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme Vám za podnet. Neporiadok bol v priebehu dnešného dňa uprataný pracovníkmi VPS .

Pekný deň

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
26. apríl 2020

Ladislav

Dobry den... na Bodvianskej ulici v tenisovom arealy sa pohybuju narkomani a nehavaju tam neporiadok.
29. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný neporiadok sa nachádza na pozemku vo vlastníctve Hl. m. SR BA, v priebehu včerajšieho dňa sme im zadali požiadavku na vykonanie nápravy.

S prianím pekného dňa
Kto? Magistrát hl. m. SR BA

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
19. máj 2020

Rastislava

Upratané 😊

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania