Smolenická - kopy neodprataného lístia pri športovom areáli

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Kopy neodprataneho listia pri sportovom areali a restauracnom zariadeni Smolenicka. Prosime o urychlenu napravu.

22. január 2020

migel001

dalsia foto
23. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
31. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vyhrabávanie lístia začal Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka v novembri 2019. Vzhľadom na rozsiahle katastrálne územie Petržalky a množstvo plôch verejnej zelene, bude vyhrabávanie lístia a čistenie chodníkov a komunikácií v správe mestskej časti prebiehať priebežne. Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka sme požiadali o odstránenie lístia z peších komunikácií a detského ihriska na Smolenickej ulici.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
04. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
odstránenie lístia z peších komunikácií zabezpečil Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka.
27. február 2020

migel001

Tak neviem, kde listie odhrabavali, ale stale su tam kopy...foto je z 09.02., teda 5 dni po komentari MC, ale stav je rovnaky aj dnes 27.2.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania