Astronomická-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Lukáš Bartošovič 24. januára 2020

Parkovacie "fleky" pri krajnici cesty na ulici Astronomická sú značne vyťažené, našlo sa však aj miesto pre vrak. Je ním staré BMW 325tds v tmavej zelenej metalíze. Povedľa nájdeme bytový dom Družicová 10.
Vozidlo je výrazne ojazdené a jeho povrch bol na viacerých miestach "podomácky" opravený. Pneumatiky sú napodiv v poriadku. Prevádzkové kvapaliny zatiaľ neunikajú. Upevnené má obe tabuľky EČV, BL-409BY (vozidlu reálne patria). Kontroly (technická a emisná) sú neplatné, skončili 15.11.2019: EK SKKi 536 129, TK SKKi 231 720. Zmluva PZP je ešte platná: Komunálna, 6817160698, od 26.06.2015.
* ďalšie údaje: r.v 1997, VIN WBACC31090EN34165, vozidlo nie je vyradené z evidencie
* pozemok spravuje: Magistrát hlavného mesta https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/J36e0

24. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. marec 2020

Lukáš Bartošovič

vozidlo stale pritomne, zatial v dobrom stave, v zadnej polosfere nalepeny mierne dezorientovany biely Hyundai, v pozadi Felicia z podnetu 85824
31. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na uvedené vozidlo sme dňa 26.3.2020 umiestnili výzvu držiteľovi na odstránenie do 60-ich dní.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. apríl 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, dakujem, majitel vsak na vyzvu zareagoval dost osobitym sposobom - svoj prachnivy vrak presunul na Sumracnu (ako keby tam uz nebolo dost srotov!)
prikladam fotku+mapu aktualnej pozicie, tiez pohlad na povodne miesto vyskytu
alebo inak: priblizne Sumracna 20, suradnice 48.158350, 17.170720
20. jún 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, vyzva umiestnena na vrak bola datovana k 26.03.2020, lehota 60 dni pred casom vyprsala a BMW sa stale nachadza na parkovisku pobliz adresy Sumracna 20, vid prispevok vyssie
poprosim o odtah predmetneho vozidla
21. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
25. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné vozidlo je zaradené do poradovníka vozidiel určených k odtiahnutiu. Kapacity odťahového parkoviska sú momentálne naplnené. Akonáhle sa na parkovisku uvoľní priestor, budeme pri odťahovaní vozidiel postupovať podľa poradovníka.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. september 2020

Lukáš Bartošovič

v poriadku, ved jeho cas pride...
dufam, ze odtahova sluzba vozidlo najde, majitel ho "takticky" presuva po parkovisku, hoci nie na dlhe vzdialenosti (zrejme len potlaci, kym mu sily stacia)
viac na prilozenych zaberoch z 05.07. (foto 1) a 01.09.2020 (foto 2)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania