Hodonínska-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Zaslané samospráve
meno
jajboli 24. januára 2020

Nelegálna reklama nalepená na semafóroch na križovatke pri OBI/Krematóriu. Už roky nikým neriešená. Dokedy?

24. január 2020

Jerome

vyzerá to nechutne
30. január 2020

kLamač

Fizli sa vyhovoria na Siemens, Siemens na fizlov...
30. január 2020

jajboli

Dlho tam bola len jedna nálepka, ale reklama zadarmo láka ďalších, tak pribudli nové reklamy. Ak mesto nezačne okamžite odstraňovať nelegálne reklamy a náklady na ich odstránenie posielať majiteľom reklamy, toto mesto sa zmení na reklamnú džuingľu (to už vlastne sme), Vedenie mesta (nielen aktuálne) je úplne neschopné. Nesľuboval Vallo zrušenie billboardov a redukciu reklamy?
30. január 2020

kLamač

@jajboli

SLUBY SA SLUBUJU, BLAZNI SA RADUJU. :-) To ste za tych 30 rokov "DEMOKRACIE" nepochopili?

BOLSEVICI mali "5-ROCNICE", ktore ak niekto nesplnil, PADALI HLAVY. Bejvavalo... ;-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.