505-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Matej Demko 25. januára 2020

Za poslednym kruhovym objazdom pri VW JIT smerom na Stupavu je v priekope znacka (80) a dalej za koničkarmi,za odbockou na Zahorsku bystricu, smerom na Stupavu chyba znacka "koniec mesta".
Teraz tam je vlastne rychlost 50km/h az po stupavu.

27. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, keďže však ide o cestu II. triedy vo vlastníctve a správe hlavného mesta, postupujeme podnet na priame riešenie magistrátu hl. m. SR Bratislavy.
Kto? Magistrát hl. m. SR Bratislavy
27. január 2020

Silvia Vilhanová

Ospravedlňujem sa, podnet prepošlem na magistrát

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
30. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. február 2020

Vlado

Poskodena dopravna znacka leziaca 1.2.2020 vedla cesty. Poprosim o napravu.
27. máj 2020

Juraj

Preslo niekolko mesiacov a obe znacky - 80tka a aj koniec mesta nadalej chybaju. Aky je stav riesenia tohto podnetu? Dakujem.
27. máj 2020

Matej Demko

Navyse od kruhaca JIT smer metro asi pred mesiacom zmizla znacka 60, takze je tam 50 tka a pred kruhacom hlavmy vchod Vw je asi na 20 metrov upravena na 60 a potom znizena na 50.

A uz ked sme pri rychlostiach. Od Stupavy je zaciatok mesta ale upravena na 80 ,pri konickaroch je zrazu koniec 40, hned za nou je odbocka ku konom takze krizovatka a za nou 50 a na kopci pred kruhacom JIT je obmedzana na 50.( Akoby dovtedy mala byt vyssia) tiez by sa nato niekto mohol pozret
01. jún 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií podnet preverilo a uviedlo, že dopravné značenie je už objednané u dodávateľa.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. jún 2020

Matej Demko

Hotovo. 80 aj koniec miesta su osadene. Dakujeme
03. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, že sme Vás o osadení značky neinformovali. Tento neduh sa nám medzičasom podarilo odstrániť a keď nás dodávateľ informuje o osadení dopravného značenia, budeme o tom informovať aj verejnosť. Ospravedlňujeme sa a veríme, že v budúcnosti budete aj vďaka takýmto zlepšeniam s našou komunikáciou spokojnejší.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. jún 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

ďakujeme za odpoveď.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
14. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

radi by sme Vás touto cestou informovali, že dopravné značenie bolo osadené.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.