Pri starej prachárni-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Milan 29. januára 2020

Dobry den, byvam na ulici Pri starej pracharni, cez ktoru ked su na zimnom stadione hokejove zapasy, alebo koncerty prechadza vela navstevnikov tychto podujati. Pouzivaju smetne kose, ktore su otvorene (vid. foto) na celej ulici, takisto na ulici Trnavska cesta. Problem nie je v tom, ze po kazdom podujati su kose plne, ale to, ze vzdy na ne naletia vrany a pri hladani kuskov jedla komplet odpad z kosov povyhadzuju. Vzdy trva minimalne den kym ich pracovnici vyprazdnia a za ten cas odpad rozfuka po celom okoli. Nedalo by sa tieto otvorene zlte kose vymenit za modernejsie a hlavne UZAVRETE sede, ktore su myslim napr. aj na ulici Kalinciakova? Myslim, ze by to vela ludi ocenilo a eliminovalo by sa tak velke mnozstvo odpadu na uliciach. Dakujem krasne!

06. február 2020

Milan

Koše, ktorymi by sa mohli stare nahradit..
29. február 2020

Milan

Dakujem, 1 kôš vymeneny! Plánujete vymenit aj dalšie? ❤️
09. marec 2020

Milan

Celé som to neobehol, ale viac ako 5 problematickych košov vymenenych. Dakujem pekne a poprosim označit ako vyriešené!
20. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Eko podnik VPS potvrdil výmenu nových smetných nádob. Podnet je vyriešený.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania