Eisnerova-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jarek Nohavica 30. januára 2020

Na hulvata parkujuce vozidla v jazdnom pruh, pred priechodom. Poprosime natriet krajnice zltou suvyslou ciarou t.z. zakaz zastavenia. Velmi neprehladne , vdaka neprehladnosti sa stavaju velmi nebezpecne situacie. Nevidiet chodcov na prechode, chodci nevidia na cestu.

31. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. február 2020

Lucia Hornakova

nie je možne presunúť chodník dalej k bytovke a na mieste chodníka spraviť parkovacie miesta?
13. február 2020

Martin

v DNV by sa uz mohlo konecne mysliet aj na chodcov a ich bezpecnost to je pravda a ziadne presuvanie chodnikov tomu urcite nepomoze...znacenie by pomohlo....
14. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na základe Vášho podnetu kompetentné oddelenie spracovalo projekt dopravného značenia, kde bolo navrhnuté na komunikácii Eisnerova umiestniť v oboch smeroch zvislé dopravné značenie B 34 „Zákaz zastavenia“. Projekt bude predložený do Operatívnej komisie pre určovanie dopravných značiek a dopravných zariadení Magistrátu hl. m. SR Bratislavy na odsúhlasenie Krajskému dopravnému inšpektorátu. Po odsúhlasení bude postúpený na určenie cestnému správnemu orgánu. Po vydaní určenia realizáciu zabezpečí oddelenie správy komunikácií Magistrátu.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
11. marec 2020

MaSa

pomaly ale predsa...
23. máj 2020

Miša

Podnet vyriešený ?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania