Chýbajúci priechod pri Partizánskej lúke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin Bak 30. januára 2020

Dobrý deň.
Vyťažené parkovisko na Železnej studničke pre množstvo áut, ale ani jeden priechod pre chodcov nie je vyznačený pre bezpečný prechod na opačnú stranu cesty.
S pozdravom

31. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. január 2020

Peter

Zbytočný podnet. Aj keď sa tam prechod namaľuje, tak ľudia budú rovnako ako doteraz prechádzať cez cestu po celej dĺžke parkoviska.
02. február 2020

Martin Bak

Na urovni autobusovej zastavky je priechod urcite potrebny. Ak by sa priechod umiestnil v blizkosti schodov veducich dole na Panovu luku a popri ceste by sa pridalo zabradlie usmernujuce ludi prejst cez cestu po priechode, myslim ze ludia -minimalne ti s detmi, ktorych nie je malo- by cez priechod chodili.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.