Sečovská-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
JA 02. februára 2020

Prosím kompetentných o pohrabanie lístia z minulej jesene.

03. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Bratislava-Ružinov zabezpečí dohrabanie a odpratanie lístia v lokalite Sečovská-Čaklovská.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
13. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

lístie bolo vyhrabané.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania