Mlynské Nivy-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

STOVKY áut, 3000tis nových obyvateľov v okolí, pracujúcich musí každodenne trpieť tuto diletantskú prácu. detto ďalšie vyzerajú poklopy na hraničnej, kde je mimochodom nová cesta robená minulý rok. čiže nejde o zub času ale zjavne to fakt robia diletanti.. prosím.je možná náprava?

01. február 2020

Michal

asi takto
04. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. február 2020

Michal

hallo update? kto je za toto diletanstvo zodpovedný?
24. február 2020

Ružinov - Prievoz

Kanalizačné poklopy a ich blízke okolie rieši BVS tak som ich o tom informoval. Kto vie kedy by sme sa dočkali odpovede od samosprávy.
24. február 2020

Michal

super robota ✌️👍
24. február 2020

Ružinov - Prievoz

Ďakujem snažím sa ;)
03. marec 2020

Michal

Ružinov - Prievoz chválim dnes to začali opravovať 🙂 teší ma, že táto "práca" má zmysel pre obyvateľov
03. marec 2020

Ružinov - Prievoz

Super snáď sa niekedy dočkáme, že veci budú fungovať bez nahlasovania. Zasa na druhú stranu chápem, že úradníci nemôžu byť všade pri všetkom tak im treba pomôcť.
07. marec 2020

Ružinov - Prievoz

Hotovo vyriešené.
10. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií uviedlo:

Predmetný podnet – prepadnutý kanalizačný poklop sme ešte v minulom roku zadali opraviť firme, BVS a. s., ktorá je majiteľom kanalizácie. Vzhľadom na to, že firma BVS vtedy riešila dve závažné opravy na predmetnej komunikácii, kvôli vzniku dopravných zápch sa upustilo od opravy tohto poklopu.

Poklop bol z tohto dôvodu opravený neskôr.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania