Kanal

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Čunovo

V riešení

Zaslal: Rudo, 01. apríla 2014 Odoslané z mobilnej aplikácie

Pred rokom som poslal foto kanala na parkovisku pri areali Divoka voda Cunovo. Ihned po oznameni bola oznamena oprava miestnym uradom. A ako bol kanal opraveny? Vidite na fotke z 31.3.2014 kedy som bol na Divokej vode opat....Fuuuha aka oprava...kus stromu...NIEKTO TU ASI KLAME!!!!!

09. apríl 2014

Odpoveď samosprávy

Keďže sa jedná o pozemok vo vlastníctve Vodohospodárskej výstavby, ktorý je v nájme spoločnosti s.r.o. a je súčasťou areálu hotela Divoká voda, vec sme riešili priamo s riaditeľom hotela, ktorý prisľúbil odstránenie problému v čo najkratšom čase.


Gabriela Ferenčáková, starostka MČ Batislava-Čunovo

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.