Račianska-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Robert Puk 05. februára 2020

Pravdepodobne firma, ktorá posýpa soľou ulice si nezabezpečila nádobu a výsledok je, že vandali rozsýpajú soľ po okolí. Ide o magistrátny pozemok.

05. február 2020

Martin Uváček

Ide o priestor obratiska električiek pri ŽST Vinohrady, takže umiestnenie podnetu podľa mapy je úplne inde. A nejde o posypový materiál - soľ, ale o zásobník na piesok, ktorý sa používa na podsypávanie kolies električiek, aby sa nešmýkali a odtiaľto sa dopĺňa do električiek pri prestávkach.
24. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet!
Upozornili sme na podnet odbor dopravy a údržby električiek, ktorý 17.2.2020 vykonal čistenie.
Ďakujeme za to, že prispievate k zlepšovaniu našich služieb.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania