Mega-diera

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
medick 02. apríla 2014

Na ceste medzi Dúbravkou a Devínskou Novou Vsou (tesne pred odbočkou na Eisnerovu tj. cca 50 metrov pred viaduktom) v smere do DNV je už tri mesiace výtlk skoro metrových rozmerov hlboký vyše 10 cm, a len posledný týždeň tam niekoľkokrát stálo auto, čo riešilo poškodenie vozidla.

Súvisiaci podnet: https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/3696/vytlky-na-ceste-z-devinskej-novej-vsi

03. apríl 2014

majo

takmer celá cesta od hornbachu do DNV je ako tankodrom
03. apríl 2014

Lubo Stastny

ten jeden rozbity autak bol moj. Disk, tlmic, poloos, silent-blok, 239 euro. Vdaka, pan starosta.
03. apríl 2014

andrej

Lubo, mali ste im poslat fakturu
04. apríl 2014

Pamätník

Autor podnetu potrebuje doučovanie z orientácie. Podnet patrí súdruhovi primátorovi a miesto je od Vápencovej cca 1 km.
04. apríl 2014

Pamätník

Autor podnetu potrebuje doučovanie z orientácie. Podnet patrí súdruhovi primátorovi a miesto je od Vápencovej cca 1 km.
07. apríl 2014

ryan

Opravu cesty som urgoval už minulý rok , mesto Ba vraj je zadĺžené a nemá na opravy financie. Kde sa podeli financie plánované na zimnú údržbu? Čo tak dať namiesto ZÚ do poriadku cestu, ktorá spája 20. tis. sídlisko s mestom BA? Konečne niekto pošle za rozbité auto faktúru mestu BA?!
07. apríl 2014

ryan

Opravu cesty som urgoval už minulý rok , mesto Ba vraj je zadĺžené a nemá na opravy financie. Kde sa podeli financie plánované na zimnú údržbu? Čo tak dať namiesto ZÚ do poriadku cestu, ktorá spája 20. tis. sídlisko s mestom BA? Konečne niekto pošle za rozbité auto faktúru mestu BA?!
08. apríl 2014

majo

Peniaze nemaju a pritom kolko ich vycucaju z DNV?!
08. apríl 2014

Odpoveď samosprávy

Predmetná komunikácia nie je v správe Mestskej časti Bratislava- Devínska Nová Ves.
Nejedná sa o Vápencovú ulicu, ale o príjazdovú komunikáciu do Devínskej Novej Vsi, ktorá je v správe Magistrátu.
Váš podnet sme odstúpili kompetentným na Magistrát hl. mesta SR Bratislava.


OVDŹP MÚ DNV
17. apríl 2014

Petra

Raz som ju už trafila naozaj je to výtlk ako .... našťastie som si nič nepoškodila a už som si na ňu zvykla každý deň :D
17. apríl 2014

Petra

*dodávam každý deň som si zvykla obísť ju, nie trafiť ju, vyznelo to trošku blbo :D
17. apríl 2014

Admin Bratislava-západ

Dobrý deň, Petra,
z každodenného a ešte k tomu úmyselného triafania do takejto diery by sotvakto niekoho podozrieval :).

Prajem príjemný deň,
Miro Ščibrany
admin OPS pre Staré Mesto a Bratislavu-západ
29. máj 2014

Marek

Pokial sa tam nestane nehoda tak to asi nikto nebude riešit.To je moc smutne
30. máj 2014

ryan

O to smutnejšie je, že opäť urobili len kúsok a ten s dierou zostal. Buď niekto na magistráte nevie čítať alebo ich celá devínska nezaujíma
30. máj 2014

Pamätník

Pôvodný autor podnetu si zjavne pomýlil milimetre s centimetrami. Pre sebazaujímavosť tú dieru, do tejto rubriky nafúkol najmenej 5 násobne. Aj tak ju treba zaplátať.
17. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

výtlk na vyradenom úseku cesty (VÚ) III/00244 - cca 50m od Eisnerovej ul., bol vyspravený v 23. týždni (4.6.2014). Kontrola správcom komunikácií 12.6.2014 a 20.6.2014.

Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
17. júl 2014

ryan

Nielen po tejto ceste ide o život cyklistom, čo napr. cesta Devín - Karlova Ves (najlepšie je dať piktogram cyklisty na dieru), alebo u cintorína v Devíne ( kedy sa bude nekvalitná práca reklamovať?), okolo PKO samá diera (tam spadol cestou do mesta syn aj manželka cestou do práce), dokonca u nových budov u Dunaja naprojektoval nejaký odborník pre cyklistov cyklocestu z kociek a ďalší odborník toto zrejme podľa stavebného povolenia, ktoré vydali ďalší odborníci a super odborník to zrealizoval, alebo DNV - Devín (cyklocesta je pre cestné bicykle tankodrom). Ale nesmúťme, zlé cyklocesty nie sú len u nás, v AT mi vynadal jeden motocyklista, prečo neidem s cestným bicyklom na mieste určeným pre cyklistov - v AT sú cyklochodníky väčšinou štrkové - napr.Schlosshof smer Hainburg, Berg - Wolfstal (tam som dostal na štrku šlusdefekt).Čo sa týka kvality ciest sa to nedá porovnať, Rakúšania sa chodia k nám najesť, my tam chodíme trénovať.
17. júl 2014

Pamätník

Až na to že väčšina z vás je na falošnej stope. To nie je odkaz pre starostu, ale pre súdruha primátora.... Presmerujte túto diskusiu tam. O pár týždňov zaplnia jeho mesto predvolebné bilbordy....
17. júl 2014

Pamätník

Až na to že väčšina z vás je na falošnej stope. To nie je odkaz pre starostu, ale pre súdruha primátora.... Presmerujte túto diskusiu tam. O pár týždňov zaplnia jeho mesto predvolebné bilbordy....
17. júl 2014

ryan

Predpokladám, že náš starosta má k primátorovi bližšie ako my smrtelníci.
17. júl 2014

Pamätník

Aké alibistické. Volíme primátora priamo, priamo ho oslovujme, berme na zodpovednosť.... Okrem toho náš starosta nijako nemá v náplni stav vozoviek okolo PKO, v Devíne pri cintoríne.........
03. október 2016

Michal

ta diera je tam znova

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania