M. Marečka-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Dušan Palo 04. februára 2020

Koncom r. 2019 boli na ul. Eisnerova osadené nové stĺpy. Načo slúžia? Je tam tých stĺpov málo? Už sú tam opsadené cca dva mesiace a nič ďaľšie sa nedeje!

04. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Eisnerova ul. je MK II. triedy vo vlastníctve a správe magistrátu hl. m. SR Bratislavy. Mestská časť nemá bližšiu vedomosť o osadení predmetných stĺpov na chodníkoch prináležiacich k Eisnerovej ul.
Kto? Iná zodpovednosť - Magistrát hl. m. SR Bratislavy

Katarína Macáková
odd. výstavby, dopravy a životného prostredia
04. február 2020

Gabriel Mišík

Má to byť nové osvetlenie prechodov
06. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií uviedlo:

Stožiare sú pripravené na dosvetlenie priechodov pre chodcov. Je to požiadavka mestskej časti Osvetlenie priechodov bude dokončené hneď ako to poveternostné podmienky budú dovoľovať.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. február 2020

Martin

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/81874/hradistna-priechod-pre-chodcov-chybajuci

Co tak poriesit chybajuci prechod pre chodcov,, ktory je v sprave DNV....to sa akoze kolko ludi ma najnovsie dozadovat o doplnenie prechodov ked niekde chybaju, aby sa tu namaloval jeden prechod na dost frekventovanom tahu? To sa dobre odpinkava na Magistrat, a co tento chybajuci prechod pri kostole?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania