Drieňová-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Petra Kucerova 06. februára 2020

07. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zlomená časť stromu bola našim dodávateľom odstránená.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania