Mlynské Nivy-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Ľuboš Bulla 06. februára 2020

Dobry den,
uz par dni evidujem nefunkcne verejne osvetlenie na ulicy Mlynske nivy (od Bajkalskej po Hranicnu). Celkovo je ulica od projektu Nuppu az po Bajkalsku v zlom stave (chodniky). Kedze sa na nej pohybuje vela chodcov a aut vznikaju potencialne kolizne situacie. Nehovoriac o kocikujucich mamickach v tme. Dakujem za promptne riesenie.

07. február 2020

Michal

Ľuboš, nefunkčné osvetlenie som telefonicky nahlasoval už 2x priamo na Siemens, ktorý to spravuje. pri poslednom výpadku svetiel na hraničnej to trvalo cca mesiac kým to opravili. a tých telefonátov vtedy bolo cca 10 z mojej strany. čiže len ich treba naháňať. súhlasím že ulica celkovo je v katastrofa stave o doprave a parkovaní nehovoriac
07. február 2020

Michal

číslo na Siemens +421263810151 čím viac ľudí to nahlási, tým skôr budú snáď konať.
10. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kontaktovali sme spoločnosť siemens so žiadosťou o preverenie Vášho podnetu.
Pri poruchách verejného osvetlenia je najlepšie volať priamo spoločnosti Siemens na tel. č. 02 6381 0151 - je to 24-hodinová poruchová služba. Viac informácií nájdete tu: https://www.bratislava.sk/sk/verejne-osvetlenie-poruchova-sluzba .

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. február 2020

Michal

dobrý deň, prvý krát som volal na nonstop linku cca 10dni dozadu,. nič sa neudialo. v piatok 7.2 som im volal 3x , mi bolo od pani na linke povedané, že oni sú len "posúvači informácií " nevedia ovplyvniť kedy sa to vyrieši. takže systém práce je na h.... je to externá infolinka Siemensu?
10. február 2020

Michal

občania a magistrát: takže opravu zabezpečuje externá firma ( dopatral som to na nete - ide o firmu BELUX ktorá zastrešuje opravu pre Siemens ) voláné dnes na ich pevné linky Belux, prvá non-stop obsadená, ďalšie dve nikto nezdvihol, voláné bolo viackrát počas celého dňa. toto je také malé kocúrkovo 🤔
11. február 2020

Michal

Takže podarilo sa mi zistiť, že to už subdodávatelká firma rieši. Nakoľko to má zrejme nejakú súvislosť s prepadom cesty, nemôžu opravu realizovať pozemou ale dočasne to budú riešiť nadzemnými káblami. čiže snáď sa to pohne k lepšiemu a bude svetlo aspoň dočasne
11. február 2020

Michal

pracujú na tom, budeme svietiť 🙂👍
12. február 2020

Michal

hurá svietime 👍🍻
19. máj 2021

Ľuboš Bulla

Mlynské Nivy-osvetlenie-nefunkčné

Na ulici Mlynske nivy pri projekte Nuppu nefunguje verejne osvetlenie. Je tu tma ako v rohu.
19. máj 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Ľuboš,

podnet bol opätovne otvorený a zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
24. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie osvetlenia, sietí a energetiky

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania