Romanova - vyblednuté vodorovné značenie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Vyblednute vodorovné značenie

06. február 2020

Peter

Romanova-cesta-znečistená

Vyblednute vodorovné značenie, v zakrute.

https://youtu.be/qLaStZWTU3Y
07. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. máj 2020

Peter

čiary su obnovené, ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.