Regrútska-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Eva 06. februára 2020

Dobry den, chcela by som upozornit na velky neporiadok v okoli Oddelenia cudzineckej policie na Regrutskej ulici. V jej okoli v trave, medzi stromami, okolo parkoviska je neskutocne velke mnozstvo odpadkov, velky neporiadok ako na smetisku. Treba s tym urcite nieco robit a pravidelne to tam cistit a odstranovat odpadky. Dakujem

07. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe uvedeného sme požiadali okrskárov mestskej polície vyčlenených pre mestskú časť Bratislava-Vajnory o preverenie tohto podnetu.
O výsledku Vás budeme informovať.

S pozdravom

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
22. marec 2020

🦢️ Labut22

Neporiadku je tam riadne, zväčša od nápojov, vrátane množstva alkoholických, čo je vzhľadom na lokalitu zvláštne.

Chcelo by to tam umiestniť koše a to aj na separovaný zber, keďže v[väčšinu tvoria PET, plechovky a sklo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.