Haburská-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Neodpratane lístie pri ihrisku Haburská.

07. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Bratislava - Ružinov zabezpečí dohrabanie lístia.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
24. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

priestor bol dočistený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
24. apríl 2020

Tomas Klempa

Vyriešené, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania