Björnsonova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Edita Šoltýsová 07. februára 2020

Prevrhnutý kontajner a rozsypané odpadky, ktoré budú čo nevidieť všade v okolí v dôsledku silného vetra.

07. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
za poriadok kontajnerového stojiska zodpovedajú príslušní správcovia bytových domov, ktorých kontajnery sú tam umiestnené. V piatok (7.2.) sme vyzvali správcu, aby zabezpečil vyčistenie priestoru stojiska.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania