Šándorová-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Marek 10. februára 2020

Na chodniku je uz dlhodobo asi vetrom naviate listie. Zuzuje sa tym cely chodnik a chodci sa musia uhybat na travnatu plochu lemujucu chodnik.

10. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
11. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chodník bol zadaný nášmu dodávateľovi na vyčistenie.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
14. február 2020

Peter H.

Na nepohrabané lístie v tejto časti Pošne som upozorňoval VPSku od decembra - aj pri osobných rozhovoroch s p. riaditeľom - nerozumiem kde je problém ak pracovníci nemusia riešiť zimnú údržbu a nie je sneh...
14. február 2020

Tomáš K

kedze su tam kolaje po nejakom aute, tak urdzba (dufam) tam nejaka presla
14. február 2020

Peter H.

koľaje sú pravdepodobne od auta čo tam zbieralo popadané konáre pred týždňom - ale to je iná partia... nie údržba komunikácií vraj - pýtal som sa ich. Smutné...
06. marec 2020

Marek

Je to vycistene, hurá!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania