Hraničná-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Bublinky o ktoré sa pri prechádzke super zakopáva, alebo kočíkuje, prechádzky odporúčame hlavne v noci, keď je znížená viditeľnosť. vtedy je zážitok oveľa intenzívnejší. Pri bolesti na špičkách prstoch alebo objatí asfaltu Vašim čelom si uvedomíte historickú hodnotu tohto chodníku, čoskoro vyhláseného za mestskú kultúrnu pamiatku mestskej časti Ružinov. Mesto čo to stým? planuje-me obnovu?

11. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. marec 2020

Michal

pozdravujem, čo na to kompetentné oddelenie povedalo? prosím o ich odpoveď už je to mesiac. idú to riešiť, nejdú, alebo sa bude opravovať komplet chodník v trj časti tak sa čaká proste ich status. ďakujem
08. marec 2020

Ružinov - Prievoz

Podľa tohoto dokumentu v linku by mala tento rok prebehnúť kompletná rekonštrukcia od Mierovej po Stachanovskou. https://bratislava.sk/sk/lepsie-cesty-a-verejne-priestory
08. marec 2020

Ružinov - Prievoz

Aj keď otázne je či sa jedná o túto stranu pri bytovkách alebo ta druha.
08. marec 2020

Michal

Najlepšie by bolo, keby odpoveď na túto otázku dala samospráva 🙂
10. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií k podnetu uviedlo, že predmetný chodník je v pláne opráv na tento rok.

V blízkych mesiacoch sa prevedú opravné práce na ulici Hraničná.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. apríl 2020

Michal

ďakujem-e sa obnovu, vie-me kedy asi sa to bude realizovať? jar, leto alebo jeseň 2020 ?✌️
14. máj 2020

Michal

chcel by som zopakovať otázku z apríla 🙂 je ak časový harmonogram prác? t.j kedy sa to má realizovať?
19. máj 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
10. jún 2020

Michal

dobrý deň, čo znamenajú vo vašom preklade slová: v bližších mesiacoch..... KEDY SA TO BUDE REALIZOVAŤ? VIETE UVIESŤ aspoň ktorý mesiac? ✌️ ďakujem
19. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

čo sa týka mesiaca, v ktorom sa oprava má realizovať - podľa plánu opráv bude oprava prevedená do konca roka 2020 a patrí medzi prioritné etapy, hradené z prostriedkov bežného rozpočtu. Bližší termín sme však od oddelenia správy komunikácií zatiaľ nedostali, keď sa tak stane, budeme Vás informovať. Ďakujeme, že spolu s nami robíte naše mesto krajším a bezpečnejším pre život.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
19. jún 2020

Michal

práve vyšla na svetlo sveta táto informácia: https://www.facebook.com/297695680983842/posts/725283538225052/ takže sa môžeme tešiť ? že to do 19.7.2020 bude HOTOVÉ? 🙂
19. jún 2020

Michal

tak tá oprava sa týka len po ulicu stanchovska, nechcete to spojiť a urobiť naraz? ALEBO sa to rozkope a bude pracovať v obmedzenom režime na dvakrát, je to logickejšie, nemyslíte? 🙂
03. júl 2020

Michal

Takže takto sme dopadli 🤨 ach jo. pls viete mi dať info aký rozpočet bol na obnovu? predpokladám že projekt je spracovaný keďže ste to chceli realizovať. Pokúsil by som urobiť finančnú zbierku pre obnovu tohto chodníka ❣️ PS: stále to máte na stránke Magistrátu v plánoch pre tento rok! Tak si to update aspoň! ďakujem https://bratislava.sk/sk/lepsie-cesty-a-verejne-priestory
15. júl 2020

Michal

absolútne sklamanie, že sa tento usek chodníka napriek tomu že na dopredu pre rok 2020 boli vyčlenené peniaze, nepodarilo rekonštruovať... dnes som šiel a celé ZLE. Naozaj sa to nepodarí? koľko na to bolo vyčlenených peňazí? projekt už teda bol keďže to.bolo.v pláne opraviť a aj na stránke Magistrátu to uvedené je. PROSÍM O KOMUNIKÁCIU 🙏✌️
03. august 2020

Michal

celé zle, tu sa nedá chodiť, nehovoriac o ZTP imobilných či prejsť s kočíkom 😞 ABSOLÚTNA HAMBA NA 21storocie, Magistrát chcem Vás ešte raz požiadať a prehodnotenie a opravu tejto časti chodníka. Bola v rozpočte pre tento rok, projekt je hotový len sa to zmietlo zo stola.. dôvod neznámy ale povedzme že KORONA kríza... každopádne je potrebné tu urýchlene riešiť situáciu!
03. august 2020

Michal

A zabudol som na dôchodcov, bol som svedkom výpovede staršej pani, čo žije v okolí x rokov, že tam vďaka tým bublinám došla nedávno k úrazu.. PROSÍM z Vašej strany o korektnú komunikáciu, a odpovede na moje dotazy z pred pár týždňov..napr. Čo stojí realizácia tohto projektu? možno by sa našla cesta v podobne zbierky aspoň z časti 🙏🙏🙏

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania