Roľnícka-Cesty a chodníky-nekvalitný asfalt na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Myslím, že BVS je zodpovedná za odfláknuté vyasfaltovanie po oprave havárie. Povrch sa dosť drobí a smola je z časti odlepená. Treba to určite reklamovať. Nedávno sa cesta opravila, ten povrch je kvalitatívne o dosť horší.

10. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. marec 2020

Branislav Nopp

Povrch opravený, už len vodorovné značenie doplniť.
10. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií k podnetu uviedlo, že rozkopávka zatiaľ nebola odovzdaná a schválená, teda uvedená do pôvodného stavu. Oddelenie upozornilo zhotoviteľa na nedostatky.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. marec 2020

Branislav Nopp

Toto obnovené vodorovné značenie určite NEPREBRAŤ. Tomuto sa vraví odfušovaná práca, to mohla moja dcéra namaľovať vodovými farbami.
15. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, pán Nopp,
komentár preposielam na magistrát,

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania