Hydinárska-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Určuje sa

Vyriešený
meno
Branislav 11. februára 2020

Pekny den prajem.

Rád by som upozornil na nelegálnu značku zákaz vjazdu. Nachádza sa na konci Hydinárskej ulici pred železničním priechodom pod legalnou značkou slepá ulica. Niekto si tu robí z mestskéj ulice súkromnú. Rovnako ako si na konci Hydinarskej ulice postavil parkovacie statie pre niekoľko aut.

Ďakujem

11. február 2020

Lukas Dilik

predpokladam ze aj parking si urobil nelegalne :-D
11. február 2020

Branislav

... jasnee ako u seba doma :)
13. február 2020

Branislav

Pekny deň prajem.

Nelegálna dopravna značka bola odstránená.

Ďakujeme
13. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Branislav,
ďakujem za info, podnet uzatváram.


S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania